پاراتیچی: یوونتوس در پنجره ژانویه بازیکن نمی خرد، رونالدو تا سرانجام فصل بعد می ماند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس اظهار داشت که بیانکونری در پنجره بعدی جابجایی فوتبال اروپا بازیکن جدیدی به خدمت نخواهد گرفت.

پاراتیچی: یوونتوس در پنجره ژانویه بازیکن نمی خرد، رونالدو تا سرانجام فصل بعد می ماند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس، شایعاتی که اخیراً درباره احتمال دست به کار شدن او برای خرید بازیکنان جدید از جمله ایوان راکیتیچ منتشر شده است را رد و گفت که بانوی پیر در پنجره زمستانی جابجایی خرید نخواهد نمود.

پاراتیچی در حاشیه مراسمی که در آن برای سومین بار جایزه مانیلو اسکوپینیو و فلیسه پولیچی را به عنوان بهترین مدیرورزشی سال فوتبال ایتالیا دریافت کرد، به مجله سینمایی گوگوریو گفت: راکیتیچ؟ تیم ما کامل است و به نظر ما یوونتوس یکی از بهترین تیم های اروپا را دارد. ما از عملکرد بازیکنان مان راضی هستیم. من خرید مدافعان کناری را هم رد می کنم. در خصوص ماریو مانژوکیچ هم ما زمانی آرام را برای جدایی او انتخاب کردیم اما انتقالش به قطر محقق نشد و به همین دلیل او در کنار ما مانده است. حالا باید ببینیم که در ماه ژانویه چه اتفاقی رخ می دهد.

پاراتیچی 47 ساله در ادامه درباره آینده کریستیانو رونالدو - کسی که اخیراً گفته ممکن است در آینده ای نزدیک بازنشسته گردد - و بازیکنان جدید یوونتوس از جمله ماتیس دلیخت و آدرین رابیو هم گفت: رونالدو برای ما بازیکن بسیار مهمی است و ما از او راضی هستیم و او از ما راضی است. شک نداریم که او می ماند، هم تا انتها این فصل هم تا انتها فصل آینده. دلیخت و رابیو؟ حتی پاول ندود (نایب رئیس فعلی باشگاه یوونتوس) هم وقتی که تازه به یوونتوس پیوسته بود، تا چند ماه برای تطبیق دادن خودش با تیم مشکل داشت و الان هم همواره این موضوع را به من یادآوری می نماید. من مطمئنم که ماتیس ما را به میزان زیادی راضی خواهد نمود. رابیو هم به زمان احتیاج دارد. به هر حال بازگشت به اوج بعد از مدت زیادی نیمکت نشینی کار آسانی نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 170

به "پاراتیچی: یوونتوس در پنجره ژانویه بازیکن نمی خرد، رونالدو تا سرانجام فصل بعد می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاراتیچی: یوونتوس در پنجره ژانویه بازیکن نمی خرد، رونالدو تا سرانجام فصل بعد می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید