مشمولین وظیفه تا یک هفته پس از تاریخ کنکور مهلت اعزام به خدمت دارند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، ستادکل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای با توجه به تعویق تاریخ برگزاری کنکور سراسری 99 و ایجاد مشکل برای تعدادی از دانش آموزان دیپلم مشمول که از خردادماه 98 تا تاریخ این اطلاعیه دیپلم خود را اخذ نکرده و مهلت یک ساله آنان به انتها رسیده در راستای یاری به این مشمولان مهلت اعزام به خدمت آنان را تمدید و شرکت در کنکور سراسری را برای آنان مجاز دانست.

مشمولین وظیفه تا یک هفته پس از تاریخ کنکور مهلت اعزام به خدمت دارند

به گزارش خبرنگاران از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، در اطلاعیه روز دوشنبه این ستاد آمده است: همه مشمولین وظیفه که در سال 1398 پیروز به اخذ دیپلم شدند و مهلت معرفی آنان برای خدمت وظیفه عمومی به اتمام رسیده است می توانند در کنکور سراسری شرکت و مهلت اعزام به خدمت آنان تا یک هفته بعد از تاریخ انجام آزمون تمدید شد.

این اطلاعیه اضافه نمود: این افراد حداکثر یک هفته بعد از شرکت در آزمون سراسری می بایست خود را برای اعزام به خدمت به پلیس +10 معرفی و نسبت به تشکیل پرونده اعزام اقدام نمایند.

ستادکل نیروهای مسلح اظهار داشت: بدیهی است در صورت قبولی مشمولین فوق در کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور مطابق قانون خدمت وظیفه عمومی افراد قبل از آغاز ترم تحصیلی از خدمت سربازی ترخیص خواهند شد.

این اطلاعیه یادآور شد: این مشمولین وظیفه دقت نمایند در صورتی که حداکثر یک هفته بعد از کنکور سراسری نسبت به تشکیل پرونده اعزام در دفاتر پلیس +10 اقدام ننمایند در صورت قبولی در کنکور هم مجاز به بهره مندی از معافیت تحصیلی و ثبت نام در دانشگاه نمی باشند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 762

به "مشمولین وظیفه تا یک هفته پس از تاریخ کنکور مهلت اعزام به خدمت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشمولین وظیفه تا یک هفته پس از تاریخ کنکور مهلت اعزام به خدمت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید