مدیر عامل توئیتر حساب کاربری دونالد ترامپ و جو بایدن را از فهرست دنبال شوندگان خود در توئیتر حذف کرد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، جک دورسی، مدیر عامل شرکت توئیتر طی اقدامی عجیب حساب کاربری دونالد ترامپ، جو بایدن و کاملا هریس معاون رئیس جمهور آینده آمریکا را از فهرست دنبال شوندگان خود در شبکه اجتماعی توئیتر حذف کرد.

مدیر عامل توئیتر حساب کاربری دونالد ترامپ و جو بایدن را از فهرست دنبال شوندگان خود در توئیتر حذف کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،این خبر توسط یکی از محققان فضای مجازی که بر روی رفتارهای اشخاص مطرح سیلیکون ولی تمرکز دارد منتشر شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، جک دورسی همچنین تصمیم گرفته حساب کاربری ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ را از فهرست مذکور حذف کند. دونالد ترامپ از زمان آغاز ریاست جمهوری به عضو فعالی از توئیتر تبدیل شده و طی چهار سال گذشته بیش از 56 هزار پست توئیتری را در این شبکه اجتماعی منتشر کرده است.

وی همچنین توانسته بود طی مدت زمان مورد نظر توسط 88.5 میلیون نفر دنبال شود. با این وجود به دلیل رسوایی های پیش آمده توسط ترامپ طی این مدت زمان بیش از 370 هزار نفر او را از فهرست دنبال شوندگان خود حذف کرده اند. میزان افرادی که دست از دنبال کردن دونالد ترامپ برداشته اند از تاریخ 17 نوامبر افزایش چشمگیری داشته است.

او پس از شکست خوردن در انتخابات به یک کاربر عادی در توئیتر تبدیل شده و پس از 20 ژانویه 2021 تمامی قابلیت های موجود برای رئیس جمهور آمریکا در توئیتر را از دست می دهد. در مقابل ترامپ، جو بایدن توانسته طی مدت زمان اخیر بیش از 2.5 میلیون دنبال کننده جدید کسب کند.

علت اقدام اخیر جک دورسی علیه مقامات آمریکا

متاسفانه همچنان علت رفتارهای نامتعارف جک دورسی مشخص نشده است. با وجود آن که عدم تمایل به دنبال کردن دونالد ترامپ و دخترش پس از سرانجام دوره ریاست جمهوری او قابل درک است، اما عدم دنبال کردن جو بایدن و کاملا هریس کمی عجیب است. تحلیلگران فضای مجازی بر این باورند که جک دورسی با توجه به حاشیه های پیش آمده توسط جو بایدن و دونالد ترامپ سعی دارد خود را از این حواشی دور کند. وی همچنین مدتی پیش به دلیل برچسب زدن به توئیت های ترامپ پا به دادگاه گذاشت و اکنون به نظر می رسد با دنبال نکردن این افراد سعی دارد فاصله خود را با مسائل سیاسی حفظ کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1103

به "مدیر عامل توئیتر حساب کاربری دونالد ترامپ و جو بایدن را از فهرست دنبال شوندگان خود در توئیتر حذف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر عامل توئیتر حساب کاربری دونالد ترامپ و جو بایدن را از فهرست دنبال شوندگان خود در توئیتر حذف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید