مدیر باشگاه بارسلونا: فدراسیون هنوز به ما برای خرید بازیکن مجوز نداده است

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، یکی از مقامات باشگاه بارسلونا اعتراف کرد آبی و اناری ها هنوز از فدراسیون مجوز خرید بازیکن جدید در خارج از بازه زمانی جابجایی دریافت نکرده اند.

مدیر باشگاه بارسلونا: فدراسیون هنوز به ما برای خرید بازیکن مجوز نداده است

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، در هفته های اخیر برآورد های فراوانی درباره اقدام باشگاه بارسلونا برای خرید یک مهاجم جدید جهت پر کردن جای خالی لوئیس سوارس و عثمان دمبله صورت گرفته و از برخی بازیکنان هم به عنوان اهداف مورد نظر این باشگاه نام برده شده است. گی یرمو آمور، مدیر سازمانی باشگاه بارسلونا اما اعتراف کرد که فدراسیون فوتبال اسپانیا هنوز به این باشگاه مجوز خرید بازیکن جدید در بازه زمانی خارج از پنجره جابجایی نداده است.

با توجه به انتها مهلت خرید بازیکن که بیش از دو هفته از آن می گذرد، باشگاه بارسلونا اجازه خرید بازیکن ندارد اما ظاهراً بندی در اساسنامه سازمان لیگ این کشور وجود دارد که در شرایط اضطراری به باشگاه ها اجازه می دهد با کسب مجوز از فدراسیون اقدام به جذب یک بازیکن کنند.

آمور در این خصوص گفت: چیزهای زیادی گفته شده است اما فدراسیون فوتبال اسپانیا هنوز به ما برای خرید بازیکن جدید چراغ سبز نشان نداده است. هنوز هیچ مجوز رسمی برای خرید بازیکن جدید دریافت نکرده ایم. اگر این اتفاق رخ دهد، باشگاه تصمیم لازم را اتخاذ خواهد کرد.

مدیر روابط سازمانی باشگاه بارسلونا افزود: اول از همه باید ببینم که فدراسیون چنین مجوزی به ما می دهد یا نه. چیزی که مشخص است این است که باشگاه برای برطرف کردن این مسئله تلاش فراوانی انجام داده و ما هر روز سخت کار می کنیم و در حال بررسی و کار برای بهبود شرایط هستیم. شک نکنید به محض فراهم شدن شرایط، اقدامی که به صلاح باشگاه باشد انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 479

به "مدیر باشگاه بارسلونا: فدراسیون هنوز به ما برای خرید بازیکن مجوز نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر باشگاه بارسلونا: فدراسیون هنوز به ما برای خرید بازیکن مجوز نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید