فال روزانه 01، 06، 1398

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، فال روزانه آدینه 1 شهریور 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 1 شهریور به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، جذاب، منظم، با برنامه و دارای شخصیتی منحصر بفرد هستید. شما خیلی رک و راست هستید و عواقبی که این صراحت کلامتان می تواند برایتان داشته باشد برایتان هیچ اهمیتی ندارد. شما باید سعی کنید عادت های بدی که دارید از جمله حسادت، سلطه جویی و تکبر را کنار بگذارید. سال جاری در زمینه حرفه ای برای شما سال خوبی خواهد بود و قدم های محکمی در راستا رشد و پیشرفت برخواهید داشت و به استقلال بیشتری دست خواهید یافت. در سفرهای کاری و تفریحی نسبتا زیادی که در طول سال جاری خواهید داشت دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد و با افرادی ارتباط برقرار خواهید کرد که می توانند چه در زندگی شخصی و چه حرفه ای یاری های زیادی به شما بکنند. شما فعالیت های اجتماعی زیادی خواهید داشت و در جمع ها و مهمانی های بسیاری حضور خواهید یافت که اگر مجرد باشید، ممکن است در یکی از آنها به صورتی کاملا غیرمنتظره شریک زندگیتان را هم پیدا کنید. اگر پیش از این عشق زندگیتان را پیدا نموده باشید احتمال اینکه سال جاری با هم ازدواج کنید بسیار زیاد خواهد بود. آنهایی که در زمینه تجارت فعال هستند سال جاری با موقعیت های خوبی روبرو خواهند بود و وارد زمینه های کاری جدید و سودآوری خواهند شد. شاید در ماه های آغازین سال با بعضی مسائل جزئی اقتصادی روبرو باشید، اما با مرور زمان و به ویژه در نیمه دوم سال همه چیز روبراه خواهد شد و اوضاع اقتصادیتان به ثبات خواهد رسید. ماه های آبان، اسفند، اردیبهشت و مرداد بهترین ماه های سال هستند.

فال روزانه 01، 06، 1398

امروز روز خوبی برای معاملات بزرگی از قبیل خرید و فروش خانه نخواهد بود. امروز تا می توانید از این کارها خودداری کنید و وقتتان را در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید، آغاز هفته بعد فرصت های خیلی بهتری را برایتان به همراه خواهد داشت، فعلا کمی دست نگه دارید. امروز راه های جدیدی برای برقراری ارتباط با دیگران برای شما باز خواهند شد. ممکن است با بعضی همسایه هایتان که با شما علایق مشترکی دارند آشنا شوید و یا به صورت آنلاین با افرادی که افکاری شبیه به خودتان دارند ارتباط برقرار کنید. این آشنایی های تازه فرصت های جدیدی در زمینه فعالیت های اجتماعی و فکری برایتان فراهم خواهد نمود.

خوش بینی یک عامل انگیزشی مثبت است، با این حال اگر به ساده انگاری تبدیل گردد می تواند باعث گردد برای رسیدن به رضایت عاطفی فراتر از حد عقل و منطق بروید. در حال حاضر باید کمی بیشتر احتیاط کنید تا بر اساس یک تصمیم ناگهانی و بدون فکر کار اشتباهی نکنید. امروز شریک عاطفیتان ممکن است درگیری هایی با دوستان و همکاران خود داشته باشد و به خاطر این درگیری های ذهنی کمی از شما فاصله بگیرد. به احتمال زیاد کوشش برای آرام بخشیدن به او بی فایده خواهد بود. به او بگویید که اگر احتیاج به یاری و یا صحبت کردن داشت در کنار او هستید و بعد هم به کارهای شخصیتان برسید و بگذارید راحت باشد.

امروز شاید با خودتان فکر کنید که از روزهای عمر خود به اندازه کافی بهره نبرده اید و تفریح کافی ننموده اید و آن طور که باید و شاید از زندگی لذت نبرده اید. با این حال هنوز هم دیر نشده است و تازه بهترین موقعیت ها دارند به سراغتان می آیند. دیگر منتظر فرا رسیدن بهترین موقعیت ننشینید و از هر فرصتی که برای لذت بردن از زندگی برایتان فراهم می گردد استفاده کنید. امروز جنبه ماجراجوی وجودتان فعال شده است. شاید دلتان بخواهد همراه با دوستانتان بانجی جامپینگ، پینت بال و یا ورزش های مهیج دیگر را امتحان کنید. شاید هم بخواهید سرتان را با کارهای جدید دیگری که ریسک کمتری دارند گرم کنید. اکنون زمان خیلی خوبی برای انجام یک کار تازه می تواند باشد.

امروز وسواس شدیدی که نسبت به جزئیات نشان می دهید باعث می گردد نتوانید انتظاراتی که دیگران از شما دارند را برآورده کنید. دیگران به اندازه شما روی جزئیات تأکید ندارند و همین که کاری انجام گردد برایشان کافی است، اما شما برای کیفیت کار اهمیت زیادی قائل هستید. با این همه در حال حاضر به نفعتان است که ایده آل گرایی خود را کنار گذاشته و روی انجام کارها و برآورده ساختن انتظاراتی که از شما می روند تمرکز کنید. دلتان نمی خواهد فعلا ایده هایتان را با دوستان و اعضای خانواده تان در میان بگذارید، زیرا فکر می کنید که ممکن است با مخالفت و حتی سنگ اندازی در مسیرتان از سوی آنها روبرو شوید.

شما در حال حاضر از لحاظ عاطفی در وضعیتی بحرانی قرار گرفته اید. شرایط فعلی اصلا باب میل شما نیست و جزئیات کوچکی که در روابط خود با دیگران نادیده گرفته بوده اید حالا دارند برایتان دردسرساز می شوند و در روابطتان مشکلاتی را ایجاد می نمایند که اصلا انتظارش را نداشته اید. شاید حتی یک نفر بخواهد شما را از زندگی اش خط بزند، اما نباید بیش از اندازه خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت کنید. کمی به این وضعیت فکر کنید. اگر واقعا فکر می کنید که این رابطه ارزش ادامه پیدا کردن را دارد هرکاری که از دستتان برمی آید را برای حفظ آن انجام دهید، اما اگر طرف مقابلتان همچنان به سرانجام این رابطه اصرار داشت دیگر پافشاری نکنید.

امروز شما احساس گیجی و سردرگمی می کنید. کمی بایستید، دست از کوشش و تقلا بردارید و نفسی تازه کنید. این حالت عصبی و نگران تنها باعث خواهد شد که وقت و انرژی خودتان را با انجام کارهای بی فایده ای که هیچ سودی به حالتان نخواهند داشت تلف کنید. قلب و ذهن شما دارند با بیقراری از این طرف به آن طرف می دوند و شما باید سعی کنید ذهنتان را مهار نموده و قلبتان را آرام کنید. لازم نیست برای رهایی از وضعیت فعلیتان یک راه چاره پیدا کنید. بهترین کاری که فعلا می توانید بکنید این است که دست از کوشش و دست و پا زدن بردارید و روز تعطیلتان را در آرامش بگذرانید. با آغاز هفته جدید اوضاع رو به بهبودی خواهد رفت.

امروز عزیزانتان را در آغوش بگیرید و به آنها بگویید که چقدر دوستشان دارید. بگذارید امروز قلبتان راهنمای شما باشد. اگر این کار را بکنید خواهید دید که همه چیز کم و بیش به همان صورتی پیش خواهد رفت که شما انتظار دارید. با دست و پا زدن های بیجا شانسی که به شما را روی آورده است را از سر راه خود کنار نزنید. هر چقدر بیشتر زور بزنید که دری را به زور باز کنید کمتر پیروز خواهید شد. به آرامی در بزنید تا همه درها به روزیتان باز شوند. اگر هم دری باز نشد مطمئن باشید که به نفعتان بوده که بسته بماند. امروز ذهن شما خیلی قوی شده و خوب کار می نماید، با اندکی کوشش می توانید پیروزیت های زیادی را به دست بیاورید.

امروز به صدای آواز پرندگان گوش کنید، در این آواز پیامی برای شما نهفته است که دارد به شما می گوید شاد باشید. برای انجام کارهایی که باعث می شوند احساس خوبی نسبت به خودتان و زندگی داشته باشید وقت صرف کنید. با افراد خلاقی که باعث می شوند حس خلاقیت در شما زنده گردد ارتباط برقرار کنید و به انجام کارها و پروژه های هنری بپردازید. کار کردن را برای روز دیگری گذاشته و از امروزتان نهایت لذت را ببرید. در حال حاضر تصمیم گیری برای شما بسیار سخت شده است، اما نباید اجازه بدهید که این موضوع باعث گردد در انجام کارهایی که می دانید توانایی زیادی در آنها دارید تردید کنید.

امروز در قلب و احساس شما قدرت فوق العاده ای نهفته است و در عشق و روابط عاطفی با قدرتی بیشتر از همواره رفتار می کنید. به همین دلیل هم امروز می تواند فرصت خیلی خوبی برای برداشتن قدم هایی جسورانه و ابراز علاقه به شخصی باشد که مدت ها دوستش داشته اید اما جسارت کافی برای بیان احساستان نسبت به او نداشته اید. این احساسات تنها به روابط عاشقانه محدود نمی شوند و گرمای احساسات شما می تواند قلب تمام اطرافیانتان را گرم کند. به دوستان و اعضای خانواده تان محبت کنید و مطمئن باشید که این حمایت های عاطفی بی جواب نخواهند ماند و روزی جبران خواهند شد.

شما امروز احساس می کنید که به توجه بیشتری احتیاج دارید، اما متأسفانه طرف مقابلتان نیز درست همین امروز، حتی بیشتر از شما به محبت و توجه احتیاج دارد. این وضعیت می تواند در رابطه شما تنش های نگران نماینده ای را به وجود بیاورد. راستش را بخواهید امروز برای مجردها و آنهایی که هنوز عشقشان را پیدا ننموده اند روز بهتری خواهد بود، اما این بدان معنا نیست که عاشق ها نمی توانند روز خوبی داشته باشند. کافی است به جای اینکه منتظر محبت و توجه طرف مقابلتان بمانید شما در ابراز علاقه و محبت پیش قدم شوید تا او هم در مقابل شما را غرق در دریای عشق و احساس خود کند.

رویاهایتان برای آینده در حال حاضر فکرتان را چنان به خود مشغول نموده اند که نمی توانید روی مسائل مهمی که در حال حاضر به توجه شما احتیاج دارند رسیدگی کنید. بعدا برای خیال پردازی به اندازه کافی وقت خواهید داشت، فعلا به کارهایی برسید که در انتظارتان هستند. نقشه هایتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید، اگر فکر می کنید راه چاره های قدیمی به شما یاریی نخواهند کرد از امتحان راه های جدید هراسی نداشته باشید، هر چیزی که قدیمی است و شما به آن عادت دارید لزوما بهترین راه نیست. امروز یک نفر که به شما بدهی کوچکی داشته پولتان را به شما پس خواهد داد، سعی کنید آن را بی فایده خرج نکنید.

اهداف حرفه ای شما برای خودتان کاملا واضح و تعیین هستند، اما بهتر است که وقت خودتان را با شرح دادن آنها به دیگران هدر ندهید. وقتی آنها شما را در حال عملی کردن نقشه هایتان و کوشش برای رسیدن به اهدافتان ببینند خودشان به همه چیز پی خواهند برد. امروز شما در خانه خود احساس تنهایی می کنید و عشق و محبت مورد احتیاجتان را دریافت نمی کنید. یکی از اعضای خانواده، شاید حتی همسرتان، ممکن است امروز در خانه نباشد و این موضوع باعث گردد احساس کنید خانه تان سرد و خالی است. با این اوصاف به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان در خانه نمانید و به دیدن دوستانتان و یا به تماشای یک فیلم بروید و سر خودتان را گرم نگه دارید.

منبع: برترین ها
انتشار: 12 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 10

به "فال روزانه 01، 06، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 01، 06، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید