علیرضا دبیر با رئیس پیشین فدراسیون کشتی دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران، در این دیدار صمیمانه علیرضا دبیر ضمن جویا شدن احوال سیدمحمد خادم حقیقت پیشکسوت کشتی کشور گفت: شما سرمایه کشتی ایران هستید و آماده شنیدن نظرات، پیشنهادات و نقدها شما هستم.

علیرضا دبیر با رئیس پیشین فدراسیون کشتی دیدار کرد

دبیر ادامه داد: فدراسیون کشتی اهتمام ویژه ای برای حفظ صندلی پیشکسوتان و موسپیدان این رشته دارد و همیشه و در همه حال در خدمت این عزیزان خواهم بود.

در ادامه سید محمد خادم حقیقت با اشاره به اینکه کشتی را از باشگاه های راه آهن و ببر تهران آغاز کرد، گفت: حاج عبدالحسین فعلی (فیلی) مربی من بود و زمانی که من در باشگاه و در سطح بالایی کشتی را پیگیری می کردم، مرحوم تختی نیز در تمرینات ما حضور پیدا می کرد.

وی ادامه داد: چندین مرتبه با تختی کشتی گرفتم و آن موقع فهمیدم آینده بسیار درخشانی در ورزش کشتی خواهد داشت و می تواند در این رشته پیروز باشد.

خادم حقیقت با اشاره به اینکه همیشه باید طرف حق را گرفت و تسلیم زور نشد به علیرضا دبیر گفت: پیشنهاد می کنم که سفارش کسی را قبول نکنید و حق را به حق دار بدهید.

وی تأکید کرد: اگر مربی کار نموده و زحمت کشیده و چندین کشتی گیر را پرورش داده باید تشویق گردد.

رئیس اسبق فدراسیون کشتی خطاب به دبیر توضیح داد: شما با روحیه ای که دارید پیروز می شوید چرا که علاقمند به کار هستید و این باعث پیروزیت شما می گردد.

در سرانجام علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برای این پیشکسوت کشتی کشور که سابقه داوری در رقابت های جهانی و المپیک را در کارنامه ورزشی خود دارد، آرزوی سلامتی و طول عمر کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 4 آذر 1398 شناسه مطلب: 165

به "علیرضا دبیر با رئیس پیشین فدراسیون کشتی دیدار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا دبیر با رئیس پیشین فدراسیون کشتی دیدار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید