عراق، هشدار درباره تحرکات خطرناک آمریکا در نوار مرزی، انتقال عناصر تروریستی برای افزایش فشار بر دولت عراق

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، یک کارشناس امنیتی عراقی از تحرکات آمریکا در نوار مرزی عراق و سوریه برای وارد کردن عناصر تروریستی جدید با هدف انجام عملیات جنایتکارانه در داخل عراق هشدار داد.

عراق، هشدار درباره تحرکات خطرناک آمریکا در نوار مرزی، انتقال عناصر تروریستی برای افزایش فشار بر دولت عراق

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، امیر عبدالمنعم الساعدی کارشناس امنیتی در تبادل نظر با پایگاه خبری المعلومه گفت آمریکا از تمام برگ های برنده خود برای فشار بر عراق با هدف باقی ماندن نظامیانش در خاک این کشور به بهانه یاری به مبارزه با تروریسم سوء استفاده خواهد نمود.

وی اضافه نمود نوار مرزی که بیش از 600 کیلومتر امتداد دارد، به ویژه مناطق تحت سیطره آمریکایی ها، پناهگاه امنی برای گروههای تروریستی به شمار می رود به طوری که آمریکا اقدام به وارد تروریست های داعشی به عراق به وسیله گذرگاه های تحت سیطره خود می نماید.

الساعدی هشدار داد روزهای آینده ممکن است شاهد افزایش عملیات تروریستی در داخل عراق با هدف فشار بر دولت عراق برای باقی ماندن نظامیان آمریکایی باشیم، این در حالی است که مصوبه مجلس بر لزوم خروج نظامیان آمریکایی تاکید نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 786

به "عراق، هشدار درباره تحرکات خطرناک آمریکا در نوار مرزی، انتقال عناصر تروریستی برای افزایش فشار بر دولت عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، هشدار درباره تحرکات خطرناک آمریکا در نوار مرزی، انتقال عناصر تروریستی برای افزایش فشار بر دولت عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید