طلبکار اموال یک بیمارستان کرج را با خود برد ، بخش دیالیز تعطیل شد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج از تعطیلی بخش دیالیز این بیمارستان اطلاع داد و گفت: اخیراً یکی از طلبکاران بیمارستان با حکم قضایی وسایل آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد.

طلبکار اموال یک بیمارستان کرج را با خود برد ، بخش دیالیز تعطیل شد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو به نقل از ایسنا، قاسم طاهری در مورد توقیف اموال بیمارستان امام خمینی(ره) کرج گفت: با وجودی که این بیمارستان برای کلانشهر کرج یک ضرورت محسوب می گردد اما مسائل آن همچنان ادامه دارد.

طاهری اضافه کرد: به دلیل پرداخت نشدن بدهی به یکی از پیمانکاران بیمارستان امام خمینی(ره)، طی چند روز گذشته این پیمانکار با حکم قضایی، اموال آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد، این اموال از طریق دو وانت از بیمارستان منتقل شده است.

وی ادامه داد: هنوز بخش زیادی از بدهی های بیمارستان به چند پیمانکار دیگر پرداخت نشده و به همین دلیل احکام توقیف اموال دیگری هم وجود دارد، البته پیش از این یکی از پیمانکاران برای خارج کردن اموال یکی از بخش های بیمارستان اقدام نموده بود که پرسنل اجازه این کار را نداده بودند.

طاهری در ادامه از تعطیل شدن بخش دیالیز بیمارستان هم اطلاع داد و گفت: پیمانکار تأمین نماینده تجهیزات این بخش 9 میلیارد تومان طلب داشته اما در حال حاضر این میزان به 40 میلیارد تومان رسیده و به دلیل ادامه این بدهی، تجهیزات این بخش را توقیف و از هفته گذشته مانع از ادامه کار آن شده است.

وی اضافه کرد: تعطیلی بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) کرج به بهانه نبود صافی و پزشک اجرا شده است، این بخش پذیرای 30 بیمار دیالیزی بود که در این شرایط به بیمارستان های دیگر مراجعه می نمایند.

طاهری توضیح داد: یکی از بخش هایی که به بیمارستان امام خمینی(ره) کرج اعتبار می داد بخش دیالیز بود و حالا این بخش تعطیل شده است.

این مسئول در مورد حقوق معوقه پرسنل بیمارستان هم خاطرنشان کرد: تا به امروز دو حقوق معوقه به پرسنل پرداخت شده است، راه اندازی مجدد بیمارستان دغدغه اصلی پرسنل است و برای این کار باید تعرفه های بیمارستان از دولتی به خصوصی تبدیل گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 324

به "طلبکار اموال یک بیمارستان کرج را با خود برد ، بخش دیالیز تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلبکار اموال یک بیمارستان کرج را با خود برد ، بخش دیالیز تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید