شلیک تیر برای دستگیری سارق بازار تهران

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، رئیس کلانتری بازار تهران از دستگیری سارقی خبر داد که با همراه خانمی اقدام به سرقت از مغازه ها می کرد.

شلیک تیر برای دستگیری سارق بازار تهران

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو سرهنگ اسدعلی الماسی در این باره اظهار کرد: بامداد روز جاری عوامل گشت ضربت سر کلانتری هفتم در خیابان پانزده خرداد در حال گشت زنی بودند که به دو نفر آقا و خانم مشکوک شدند. ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و برای بررسی موضوع به طرف این دو نفر رفتند اما آن ها به محض مشاهده ماموران از محل متواری شدند.

وی با بیان اینکه مامور پلیس دستور ایست به این افراد صادر کرد اما آن ها به فرار خود ادامه دادند گفت: پس از اینکه این تعقیب و گریز ادامه داشت مامور پلیس ضمن رعایت قانون به کارگیری از سلاح چند تیر هوایی شلیک کرد و همین موضوع موجب شد تا مرد را دستگیر کند. مامور پلیس با بازرسی از این فرد 13دست لباس بچه گانه، دو عدد شلوار به همراه یک دیلم مربوط به سرقت کشف کرد. همچنین در بازرسی بدنی از این فرد شش گرم شیشه روانگردان نیز کشف شد.

رئیس کلانتری بازار از انتقال این فرد به کلانتری خبر داد و گفت: متهم در کلانتری به سرقت در پوشش زوج برای گمراه کردن ماموران اعتراف کرد و مدعی شد که به وسیله دیلم درها و کرکره ها را تخریب می کردند و لوازم و لباس هایی که نزدیک در بود را سرقت می کردند، وی به پنج فقره سرقت نیز اعتراف کرد و با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد. دستگیری سارق دیگر این پرونده نیز در دستور کار واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 30

به "شلیک تیر برای دستگیری سارق بازار تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلیک تیر برای دستگیری سارق بازار تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید