سرپرست فدراسیون فوتبال: ایرادهای مدنظر فیفا رفع شد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، سرپرست فدراسیون فوتبال از برطرف ایرادهای مد نظر فدراسیون جهانی در اساسنامه اصلاح این نهاد خبرداد و گفت فیفا ظرف این هفته پاسخ نهایی خود را اعلام خواهد نمود.

سرپرست فدراسیون فوتبال: ایرادهای مدنظر فیفا رفع شد

به گزارش ایسنا، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال با حضور در مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال البرز، در جمع مجله سینمایی گوگوریو درباره شرایط اصلاح و تایید اساسنامه جدید این فدراسیون گفت: کارهای خوبی در این زمینه اجرا شده و اساسنامه به فیفا ارسال شده تا آخرین نظر این نهاد را در این زمینه داشته باشیم. فکر می کنم کارمان تقریبا تمام شده است.

وی ادامه داد: منتظریم فیفا پاسخ نهایی را بدهد تا برای برگزاری مجمع عمومی به منظور تایید اساسنامه و مجمع انتخاباتی برنامه ریزی کنیم.

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره زمان برگزاری انتخابات یادآور شد: منتظریم ظرف روزهای باقی مانده از هفته جاری فیفا پاسخ نهایی را بدهد. بعد از پاسخ فیفا سریعا ظرف 31 روز تا یک ماه آینده برای برگزاری مجمع اقدام می کنیم تا با تایید اساسنامه، برای برگزاری انتخابات برنامه ریزی کنیم.

بهاروند تاکید نمود: ایرادهای مدنظر فیفا با هماهنگی مراجع ذی صلاح صورت گرفته و اگر مجمع اساسنامه را تایید کند، وارد فرایند انتخابات می شویم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 835

به "سرپرست فدراسیون فوتبال: ایرادهای مدنظر فیفا رفع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست فدراسیون فوتبال: ایرادهای مدنظر فیفا رفع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید