سخت گیری ژاپن به مسافران ورودی از آمریکا و اروپا

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، شیوع ویروس کرونا در کشورهای دیگر باعث نگرانی مقامات ژاپن و اعمال محدودیت بر مسافران خارجی شده است.

سخت گیری ژاپن به مسافران ورودی از آمریکا و اروپا

با ما سفر کنید و با تور دور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل مجله سینمایی گوگوریو، ژاپن در کوشش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در صدد اعمال ممنوعیت ورود بر آن دسته از شهروندان خارجی است که اخیرا به آمریکا، چین، کره جنوبی و بیشتر اروپا سفر نموده اند.

از تمام شهروندان ژاپنی و خارجی بازگشته به ژاپن که به مناطق ممنوع سفر ننموده باشند خواسته خواهد شد که به مدت 14 روز خود را قرنطینه نموده تا از عدم ابتلا به ویروس کرونا اطمینان یابند.

از سوی دیگر وزارت خارجه ژاپن توصیه های مربوطه به مسافرانی که راهی آمریکا، چین، کره جنوبی و اروپا ازجمله بریتانیا هستند را به سطح 3 افزایش خواهد داد و از شهروندان این کشور خواهد خواست تا ازهرگونه سفر به این کشورها خودداری نمایند.

ژاپن در مقایسه با کشورهای دیگر شاهد تعداد کمتری از ابتلا به ویروس کرونا است اما در روزهای اخیر این کشور نیز افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس در توکیو را تجربه نموده که این مسئله باعث توجه بیشتر مسئولین این کشور برای اعمال محدودیت سریع بر ورود افرادی است که از کشورهای دیگر وارد ژاپن می شوند.

از روز چهارشنبه تا آدینه توکیو روزانه شاهد بیش از 40 مورد ابتلا به ویروس کرونا بود اما در روز شنبه این تعداد به 63 مورد رسید و یکشنبه نیز 68 مورد ابتلا گزارش شد.

آمار مبتلایان از زمانی که فرماندار توکیو از مردم خواست در خانه های خود بمانند رو به افزایش بوده است.

بر اساس آمار رسمی تا به امروز 1693 نفر در ژاپن به ویروس کرونا مبتلا شده اند و 52 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

باتوجه به اینکه کشورهای بیشتری درحال بستن مرزهای خود به منظور مقابله با ویروس کرونا هستند، شهروندان ژاپنی مسائل زیادی برای بازگشت به کشور خود دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 621

به "سخت گیری ژاپن به مسافران ورودی از آمریکا و اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخت گیری ژاپن به مسافران ورودی از آمریکا و اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید