روحانی فرا رسیدن روز ملی اسپانیا را تبریک گفت

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، رئیس جمهور در پیام های جداگانه به پادشاه و رئیس دولت پادشاهی اسپانیا با تبریک روز ملی این کشور، ابراز امیدواری کرد که در پرتو تلاش های مشترک، شاهد تعمیق پیوند دوستی میان دو ملت، باشیم.

روحانی فرا رسیدن روز ملی اسپانیا را تبریک گفت

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، حسن روحانی رئیس جمهور در پیام های جداگانه به پادشاه و رئیس دولت پادشاهی اسپانیا با تبریک فرا رسیدن روز ملی این کشور، ابراز امیدواری کرد که در پرتو تلاش های مشترک، شاهد تعمیق پیوند دوستی میان دو ملت، برطرف شدن موانع موجود و ارتقا بیش از پیش روابط در کلیه عرصه ها و توسعه همکاری بین المللی فیمابین باشیم.

وی در پیام تبریک به فیلیپ ششم پادشاه اسپانیا گفت که تهران و مادرید از روابطی نزدیک و تاریخی برخوردار می باشند که پشتوانه ای برای دوستی دو ملت و تقویت پیوند های مشترک در آینده خواهد بود.

رئیس جمهور در پیام تبریک خود به پدرو سانچز پرز کاستخون رئیس دولت پادشاهی اسپانیا نیز شرح داد: تعامل سازنده و گسترش روابط با کشور دوست اسپانیا، به عنوان یکی از کشور های مهم اتحادیه اروپایی، بر اساس احترام و منافع متقابل از اولویت های جمهوری اسلامی ایران در طول سال های گذشته بوده است.

دکتر روحانی در این پیام ها از خداوند متعال برای پادشاه و رئیس دولت پادشاهی اسپانیا، سلامتی و موفقیت و برای مردم این کشور بهروزی مسألت کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 948

به "روحانی فرا رسیدن روز ملی اسپانیا را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی فرا رسیدن روز ملی اسپانیا را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید