خبرنگاران جمهوریخواهان پیشین کنگره خواهان پذیرش شکست توسط ترامپ شدند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، تهران- خبرنگاران- جمعی از اعضای پیشین حزب جمهوریخواه در کنگره آمریکا، خواستار پذیرش شکست نتیجه انتخابات ریاست جمهوری توسط دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور شدند.

خبرنگاران جمهوریخواهان پیشین کنگره خواهان پذیرش شکست توسط ترامپ شدند

به گزارش شبکه خبری الجزیره، 30 نماینده پیشین حزب جمهوریخواه در کنگره آمریکا از ترامپ خواستند، نتایج انتخابات را بپذیرد و دست از آنچه ادعاهای بی اساس خواندند، بر دارد.

پیش از این نیز برخی شخصیت های سرشناس حزب جمهوریخواه از جمله شماری از سناتورهای وابسته به این حزب در مجلس سنا، پیروزی جو بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفته اند.

دونالد ترامپ روز دوشنبه در یادداشت توئیتری خود، اتهام تقلب در انتخابات این کشور را تکرار کرد و افزود: موضوع تطابق آرا بسیار بیش از حد انتظار است. تعداد بسیار زیادی از آرا تحت تاثیر قرار می گیرند. گوش به زنگ باشید!

وی با بیان اینکه نوادا در حال تبدیل شدن به یک چاه ویل آرای جعلی است، افزود: مت شلپ و آدام پاول لاسکالت در حال یافتن چیزهایی هستند که اگر منتشر شوند کاملا تکان دهنده خواهند بود!

جو بایدن با کسب 290 رای الکترال در برابر تنها 214 رای دونالد ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد و خانم کامالا هریس نیز به عنوان اولین زن، به عنوان معاون رئیس جمهوری این کشور برگزیده شد.

این نامزد حزب دموکرات در سومین دور نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در انتخاباتی نفس گیر ابتدا با هم حزبی های خود به رقابت برخاست و سرانجام در ماه اوت به عنوان نامزد رسمی این حزب برای رقابت با دونالد ترامپ رئیس جمهوری چهل و پنجم و نامزد حزب جمهوریخواه برگزیده شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1005

به "خبرنگاران جمهوریخواهان پیشین کنگره خواهان پذیرش شکست توسط ترامپ شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جمهوریخواهان پیشین کنگره خواهان پذیرش شکست توسط ترامپ شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید