جلب اعتماد مجدد حزب متحده توسط دولت پاکستان

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، نمایندگان حزب تحریک انصاف ضمن رایزنی با مسئولین حزب متحده پیروز شدند اعتماد مجدد آنها را برای همراهی با دولت اسلام آباد به دست آورند.

جلب اعتماد مجدد حزب متحده توسط دولت پاکستان

به گزارش دفتر منطقه ای مجله سینمایی گوگوریو به نقل از ای.آر.وای نیوز، سران حزب تحریک انصاف که حزب حاکم در پاکستان تلقی می شوند پیروز شدند با رایزنی اعتماد یکی از مهم ترین متحدان خود را به دست آورند.

گزارش ها حاکی است روز گذشته جهانگیرترین عضو ارشد حزب تحریک انصاف با خالد مقبول صدیقی وزیر سابق فناوری اطلاعات پاکستان که طی روزهای اخیر استعفا داده بود ملاقات و مصاحبه کرد.

در این ملاقات جهانگیرترین به صدیقی و حزب متحده وعده داد بودجه ای که دولت در نظر داشت به حزب متحده اختصاص دهد به زودی به حساب این حزب واریز خواهد شد.

صدیقی برای نخستین بار پس از استعفا به صراحت مشکل اصلی خود را بیان نموده و از دولت پاکستان خواست بودجه ای که برای حزب متحده به عنوان حامی دولت در نظر گرفته بود را به این حزب پرداخت کند.

با این حال وزیر سابق فناوری اطلاعات پاکستان هنوز قصد ندارد به کابینه بازگردد و سران حزب تحریک انصاف نیز از ضرورت مذاکرات و مصاحبهی بیشتر خبر دادند.

از سوی دیگر حزب متحده تاکید نموده است علی رغم وجود نارضایتی ها هرگز حاضر نیست از احزاب اپوزیسیون علیه دولت اسلام آباد حمایت کند.

این در حالی است که احزابی چون حزب مردم به شدت در کوشش هستند تا اتحاد میان حزب متحده و دولت اسلام آباد را تخریب نمایند.

اهمیت همراهی حزب متحده با دولت پاکستان از این لحاظ است که دولت عمران خان با اختلاف آرا محدودی توانسته قدرت را در پاکستان به دست بگیرد و در صورت از دست رفتن این رجحان شنماینده مسائل زیادی را پیش رو خواهد داشت.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 436

به "جلب اعتماد مجدد حزب متحده توسط دولت پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلب اعتماد مجدد حزب متحده توسط دولت پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید