(تصاویر) تفریح دسته جمعی فوتبالیست ها در اوج کرونا

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، از اسفند پارسال تمام رسانه های کشور از صداوسیما گرفته تا رسانه های مکتوب و مجازی و حتی شبکه های خارجی درباره ویروس کرونا به صورت مکرر صحبت نموده اند تا آگاهی مردم نسبت به این بیماری ناشناخته بیشتر گردد. فوتبال ماه هاست تعطیل است و بسیاری بازیکنان به توصیه مدیران و مربیان در مصاحبه های شان خواهان تعطیلی لیگ شده اند تا سلامت شان به خطر نیفتد، اما خیلی از این صحبت ها شو است و نمایش های مصنوعی به خاطر منافع

(تصاویر) تفریح دسته جمعی فوتبالیست ها در اوج کرونا

بهترین تجربه سفر را به سفر به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

فردی و تیمی و اقتصادی!

تصاویری که در این گزارش منتشر نموده ایم نشان می دهد بسیاری از بازیکنان فوتبال کشور ویروس کرونا را به شوخی گرفته اند یا به نوعی در مصاحبه های شان مستمع را فردی صاحب درک تصور ننموده اند. 2 هفته قبل گروهی از بازیکنان تیم های مختلف که هم سن و سال و رفیق هستند به تور 3 روزه در ییلاق النزه منطقه ای مابین ماسال و شاندرمن در استان گیلان رفتند و...

برای فوتبالیست ها شبی 500 هزار تومان

(م. ع) مالک کلبه های این ییلاق یکی از کلبه های دو خواب را به این بازیکنان اجاره داده است. به عنوان یک مشتری با او تماس گرفتیم و گفتیم اجاره کلبه هایت چقدر است که پاسخ داد شبی 700، 800 هزار تومان، اما الان کلبه خالی یکی باقی مانده که فوتبالیست ها در آن سکونت داشتند، بقیه پر هستند و این یکی هم امروز خالی شده و به خاطر تعطیلات آخر هفته کلی مشتری پایش نشسته است. از او پرسیدیم به فوتبالیست ها شبی چقدر کرایه داده بودی که در پاسخ گفت، چون در پیج های شان حسابی برایم تبلیغ کردند شبی 500 هزار تومان البته ماشین آکسفورد هم داریم. منظورش همان پاترول است که از تپه ها بالا می رود! می پرسیم فوتبالیست ها چند نفر بودند که می گوید آخرش نفهمیدم 7، 8 نفری بودند، ولی من فقط امید نورافکن را می شناختم!

بازیکنانی که قابل تشخیص هستند

امید نورافکن (سپاهان)، سبحان صفری زاده (سردار بوکان)، محمد سلطانی مهر (شاهین شهرداری بوشهر)، محمدصادق پاک قدم و مهدی یوسفی (بادران تهران) و محمد خدابنده لو (پیکان) نفراتی هستند که از روی عکس های منتشره قابل شناسایی هستند. از این جمع سبحان صفری زاده شاگرد پیروز قربانی پارسال مادر گرامی اش را از دست داد. اما سؤال اینجاست که این نسل جوان که تعدادی از آن ها سابقه حضور در تیم ملی جوانان و امید را دارند و به خصوص امید نورافکن کاپیتان تیم ملی امید با سابقه بازی در اروپا چه فکری نموده اند که در اوج شیوع ویروس کرونا به تور شمال رفته اند؟ آن ها مدام دست روی شانه های یکدیگر گذاشته و عکس های یادگاری انداختند و همگی شب را در کلبه ای کوچک در حداقل فاصله اجتماعی سپری نموده اند. اما آیا فکر ننموده بودند محتمل است به ویروس مبتلا شوند؟

مدیران و مربیان کجا هستند؟

دیروز نتیجه تست امید نورافکن مثبت درآمد. خب حالا تکلیف رفقایش که 3 روز کنار هم نفس کشیده و غذا خورده اند چه می گردد؟ آن ها هم سر تمرین تیم های باشگاهی خود رفته اند و خدا می داند چه در دل همبازیان شان می گذرد. مربیان و مدیرانی که این روز ها برای همه نسخه می پیچند قادر به کنترل و هدایت بازیکنان 20، 22 ساله باشگاه خود نیستند، ولی برای بقیه خط و نشان کشیده و گاهاً چهره اندیشمندان و پزشکان حاذق را گرفته و مسئولان وزارت بهداشت را هم نصیحت می نمایند.

کرونا لطیفه نیست

یکی از بازیکنان گروه تور گردشگری ییلاق النزه با لباس تیم ملی امید کنار سایر دوستانش مشغول تمرین و عبور از موانع دیده می گردد. باز جای شکرش باقی است این جوانان پرانرژی در سفر تفریحی شان فکر انجام تمرین و حفظ آمادگی جسمانی بوده اند، اما انگار نمی دانستند کرونا جان هزاران نفر را در همین کشور گرفته است.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 748

به "(تصاویر) تفریح دسته جمعی فوتبالیست ها در اوج کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) تفریح دسته جمعی فوتبالیست ها در اوج کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید