بیش از هزار تست کرونا در جنوب سیستان و بلوچستان انجام شد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بیش از هزار نفر مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان های زیر پوشش این دانشگاه تست دادند.

بیش از هزار تست کرونا در جنوب سیستان و بلوچستان انجام شد

دکتر مهران امینی فرد رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: 150 نفر از افرادی که تست ویروس کرونا دادند مشکوک معرفی شدند که نتایج آزمایش پنج نفر آنان تا به امروز مثبت اعلام شده است.

او افزود: براساس برنامه ریزی اجرا شده امکان ایزوله بیماران مبتلا به ویروس کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر پیش بینی شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بر رعایت بهداشت و جلوگیری از تردد غیرضروری شهروندان تاکید کرد و افزود: بهترین راه حل برای مهار این ویروس ماندن در منزل است.

او گفت: براساس برنامه ریزی اجرا شده از برگزاری تمام مناسبت ها و مراسم ها در حوزه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر که سبب تجمع افراد شود جلوگیری می شود.

امینی فرد گفت: هموطنان عزیز با رعایت بهداشت فردی، ماندن در منزل و پرهیز از سفر به سیستان و بلوچستان بویژه شهرستان چابهار در جلوگیری از گسترش این بیماری به کادر بهداشت و درمان کمک کنند.

او شرح داد: توجه نکردن هموطنان به توصیه های مسوولان مبنی بر پرهیز از سفر به چابهار افزایش شمار بیماران در این شهر بندری را محتمل کرده است.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 583

به "بیش از هزار تست کرونا در جنوب سیستان و بلوچستان انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از هزار تست کرونا در جنوب سیستان و بلوچستان انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید