بهترین امکانات برای تیم ملی کاراته، تشریح شرایط مسابقات انتخابی

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، مازیار فریدخمامی با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: نخستین جلسه سازمان تیم های ملی کاراته با حضور کادر فنی تیم های مردان و زنان ایران و با هدف ایجاد هماهنگی و تشریح فعالیت ها و برنامه پیش رو تشکیل شد که طی آن هم شهرام هروی و هم سمانه خوش قدم و مسائل و دغدغه های خود را مطرح کردند و مقرر شد برای فراهم کردن موارد ذکر شده اقدامات لازم انجام گردد.

بهترین امکانات برای تیم ملی کاراته، تشریح شرایط مسابقات انتخابی

وی اضافه کرد: المپیک میدان سخت و البته بزرگی است که پیروزیت در آن تنها منوط به ورزشکار و مربی نمی گردد و باید مجموعه عوامل در یک پازل هماهنگ کنار هم ردیف گردد و به پیروزیت آن کادر فنی و کاراته کا یاری کند. رئیس فدراسیون نیز در همین رابطه بیان کرد که تیم ملی کاراته ایران یکی از قدرتهای برتر جهان است و باید بهترین امکانات را برابر با صندلی خود در اختیار داشته باشد. ما وظیفه داریم دغدغه های اقتصادی و امکاناتی ملی پوشان از جمله فضای تمرینی مناسب، پزشک، روان شناس … را برطرف کنیم.

قهرمان سابق آسیا ادامه داد: سرمربی تیم ملی بانوان در خصوص انتخاب تکواندوکاران برای حضور در اردوی تیم ملی و فراهم کردن شرایطی جهت شبیه سازی مسابقات با حضور داوران، سیستم قضاوت و… صحبت هایی مطرح و تصمیمات لازم نیز این خصوص اتخاذ شد.

فریدخمامی با بیان اینکه در این جلسه برنامه های پیش روی تیم ملی هم مطرح شد، ادامه داد: تیم ملی رقابتهای کاراته وان استانبول را پیش رو دارد و پس از آن می بایست رقابتهای انتخابی تیم ملی و قهرمانی کشور را در همه رده های سنی برگزار کنیم. در این مورد هم شرایط و ضوابط ورود به اردوی تیم ملی قبل از آغاز مسابقات طراحی و اعلام خواهد شد تا همه ورزشکاران قبل از آغاز مسابقات بدانند که با چه شرایطی می توانند جواز حضور در اردو را دریافت نمایند.

دبیر سازمان تیم های ملی در خصوص انتخاب کادر فنی تیم های رده سنی پایه هم گفت: در این مورد نگاه ویژه به مربیان سازنده است. البته یک سرمربی انتخاب خواهد شد و مربیانی که شاگردان بیشتری را در بین مدال آوران مسابقات داشته باشند مورد توجه قرار خواهند گرفت. ضمن اینکه برنامه های آموزشی برای این دست مربیان که به کادر فنی دعوت می شوند، نیز تدارک دیده ایم.

فریدخمامی در انتها گفت: در اولین جلسه سازمان تیم های ملی کاراته مباحث خوبی در خصوص حضور پیروز در بازی های المپیک مطرح شد. وظیفه داریم از تجربیات همه بزرگان کاراته در جهت این هدف که افتخار بزرگی است و متعلق به همه جامعه کاراته ایران خواهد بود بهترین بهره را ببریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 فروردین 1400 بروزرسانی: 23 فروردین 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1249

به "بهترین امکانات برای تیم ملی کاراته، تشریح شرایط مسابقات انتخابی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین امکانات برای تیم ملی کاراته، تشریح شرایط مسابقات انتخابی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید