اپراتورها مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه نمایند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأیید برقراری دوباره اینترنت در بعضی نقاط کشور گفت: سایر نقاط هم با تصویب ابلاغ شاک(شورای امنیت کشور) متصل خواهند شد. به اپراتورها ابلاغ نموده ایم که مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه نمایند

اپراتورها مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه نمایند

محمدجواد آذری جهرمی خبر برقراری مجدد ارتباطات اینترنت در بعضی نقاط کشور را تأیید کرد و اضافه نمود: سایر نقاط هم با تصویب ابلاغ شاک متصل خواهند شد.

جهرمی درباره خسارات وارده به شرکت های استارتاپی و امکان جبران آن گفت: برآوردهای تقریبی در سطح جامعه منعکس شده اما ما هنوز برآورد دقیقی نداریم. باید جلساتی با اتحادیه کسب و کارهای نوپا و نظام صنفی رایانه ای برگزار کنیم و برآوردهای دقیق استخراج گردد. جبران خسارات شرکت ها با مصوبات دولت قابل پیگیری است اما مهم این است که بتوان نحوه برآورد خسارت را استخراج کرد.

وزیر ارتباطات در مورد اینکه مشترکینی که بسته های مدت دار مثلاً یک هفته ای خریداری نموده اند و در زمان قطع اینترنت قادر به مصرف بسته خود نشده اند، گفت: به اپراتورها ابلاغ نموده ایم که مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه نمایند.

او درباره حقوقی که از مشترکین در مدت قطع اینترنت تضییع شده نیز گفت: پیشنهادهایی برای اقدامات جبرانی داریم که هنوز نهایی نشده است و به محض نهایی شدن، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 264

به "اپراتورها مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپراتورها مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت اعتبار بسته ها اضافه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید