انحلال فدراسیون گلف شایعه است

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، کیکاووس سعیدی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: برنامه ویژه ای برای استعدادیابی در رده های سنی نوجوانان و جوانان در نظر گرفته شده است از جمله اینکه تیم ملی نوجوانان ما برای نخستین بار به مسابقات زیر 16 سال آسیا اعزام می گردد و هدف ما جوانگرایی در گلف و خارج کردن آن از حالت گلخانه ای است.

انحلال فدراسیون گلف شایعه است

وی درباره احتمال انجمن شدن فدراسیون گلف گفت: زمزمه های پیرامون خروج فدراسیون گلف از حال فدراسیونی و تشکیل انجمن گلف صحت ندارد و این شایعه است و با توجه به اینکه این رشته، المپیکی شده باید برای مدال آوری در این رشته روی آن سرمایه گذاری کنیم و قطعا هیچ عقل سلیمی این را نمی پذیرد که گلف از اداره به صورت فدراسیون مستقل خارج گردد.

رئیس فدراسیون گلف درباره عدم استفاده فدراسیون گلف از چمن مصنوعی در احداث زمین های گلف اضافه نمود: در استاندارد زمین های گلف، چمن مصنوعی جایی ندارد و نه با معیارهای این رشته تطابق دارد و نه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است اما از چمن مصنوعی می توانیم در زمین های مینی گلف استفاده کنیم.

سعیدی با اشاره به وضعیت تیم ملی گلف بانوان بیان داشت: در بخش بانوان نیز تیم ملی ما سال گذشته به مسابقات اوپن تایلند اعزام شد و در تقویم سال آینده نیز چند دوره مسابقات بین المللی و دوره های آموزشی برای بانوان گلف باز ما در نظر گرفته شده است.

وی اضافه نمود: در موضوع کسب صندلی و ارتقای رنکینگ ایران در آسیا و دنیا نیز تمهیداتی را پیش بینی نموده و اهدافی را تعریف نموده ایم و قصد داریم طی 2 سال آینده در قاره آسیا به فهرست 10 کشور مطرح آسیا برسیم و این هدف قابل دستیابی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 129

به "انحلال فدراسیون گلف شایعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انحلال فدراسیون گلف شایعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید