آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها، ادامه ممنوعیت تردد در جاده های چالوس و هراز

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، ترافیک سنگین در بعضی مناطق محور های هراز و کندوان سبب شده است تردد خودرو ها در این دو محور از جهت جنوب به شمال تا 2 بامداد فردا ممنوع گردد.

آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها، ادامه ممنوعیت تردد در جاده های چالوس و هراز

سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفت و گو با خبرنگار از ، اعلام نمود: تردد خودرو ها در محور هراز تا ساعت 2 بامداد فردا از راستا جنوب به شمال ممنوع می باشد.

او گفت: تردد خودرو ها اکنون در محور هراز راستا شمال به جنوب حدفاصل پارک جنگلی آمل تا سه راهی چلاو و محدوده های بابجان، شاهاندشت سنگین است.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: تردد خودرو ها در محور چالوس نیز تا ساعت 2 بامداد فردا از راستا جنوب به شمال ممنوع است.سرهنگ

قدمی گفت: تردد خودرو ها در محور چالوس راستاشمال به جنوب محدوده های مرزن آباد، ماهان و وینه سنگین است.وی اضافه نمود: ترافیک در محور سوادکوه راستاشمال به جنوب محدوده های شیرگاه، پل سفید و ورسک نیمه سنگین است.در ادامه رئیس پلیس راه مازندران اضافه نمود: سطح جاده های مازندران خشک و هیچ گونه مداخلات جوی گزارش نشده است.

ترافیک سنگین در محور های شمال

ترافیک در جاده های خروجی استان مازندران منتهی به پایتخت از عصر امروز آدینه با وجود اعمال مقررات ترافیکی به خاطر انتها تعطیلات سه روزه آخر هفته و بازگشت مسافران سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است.

پلیس راه کشور پیشتر با اعلام محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران، تردد در محور های کندوان و هراز را عصر امروز یک طرفه اعلام نموده بود.

بر اساس اعلام پلیس راه کشور، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز (آدینه) تا 2 بامداد فردا (شنبه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت17 امروز تا 2 بامداد فردا از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.

همچنین تردد در محور هراز از ساعت 14 امروز تا 2 بامداد روز شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 16 تا 2 بامداد فردا شنبه در این محور از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه خواهد بود.

بر اساس اعلام راهداری استان مازندران هم اکنون تردد در محور چالوس از محدوده مکارود تا تونل کندوان نیمه سنگین است و در بعضی نقاط این محور تردد با کندی انجام می گردد.

این گزارش حاکیست که در محور هراز نیز با وجود یک طرفه شدن جاده، ترافیک از سه راهی بلده تا پلور سنگین است. همچنین در منطقه سه راهی چلاو در این محور حد فاصل 20 کیلومتر پس از شهرستان آمل به دلیل حجم زیاد خودرو های راستا پایتخت، ترافیک پر حجم گزارش شده و تردد با کندی انجام می گردد.

راهداری مازندران تردد در محور فیروزکوه از قائمشهر تا گردنه گدوک را هم نیمه سنگین گزارش نموده است.

جاده هراز مهم ترین محور مواصلاتی استان مازندارن به پایتخت کشور است که بیشترین حجم مسافران ورودی استان را دارد.حدود 110کیلومتر از راستا جاده ارتباطی هراز از آمل به تهران در حوزه استحفاظی مازندران واقع شده است.

جاده کندوان به دلیل کوهستانی بودن یکی از جاده زیبا و پرتردد جاده های مازندران به پایتخت به شمار می رود که نیمی از این جاده 160 کیلومتری در حوزه استان مازندران و نیمی دیگر در حوزه استان البرز واقع شده است.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 238

به "آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها، ادامه ممنوعیت تردد در جاده های چالوس و هراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها، ادامه ممنوعیت تردد در جاده های چالوس و هراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید